O mnie

Beata Kalinowska psycholog, terapeuta, coach.

A ponadto- mama dwójki chłopców, mieszkanka Warszawy.

Rozumiem potrzebę poznania kogoś z kim mam się spotkać, jak waże jest zaufanie, zrozumienie zanim przejdziemy do pracy nad celami ktore chcesz osiągnąć.

Proponuję pomoc w bezpiecznej i życzliwej atmosferze. Daję przestrzeń swoim klientom w której to z dystansem i z różnych perspektyw mogą spojrzeć na swoją sytuację by móc dostrzec nowe możliwości i rozwiązania. Spotkania w konsekwencji mogą dać klientowi możliwość spełnionego i satysfakcjonującego życia.

Bardzo często moi klienci mówią o zmianach, które zachodzą podczas naszych spotkań i które są często zauważane również przez ich bliskich. Ponieważ każda osoba jesy inna, to dlatego z każdą z osób staram się traktować w sposób szczególny, niepowtarzalny i wyjątkowy aby klient miał komfort i przestrzeń bezpieczeństwa, szacunku- gdzie klient będzie mógł eksperymentować i doświadczać

Zapraszam osoby, które aktualnie przeżywają różne trudności oraz te, które chcą pracować nad swoim rozwojem, lepiej zrozumieć siebie i innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>