Referencje

Pani Beata jest osobą bardzo ciepłą, otwartą, łatwo nawiązującą kontakt. Stwarza atmosferę szczerości i zaufania, bez poczucia oceniania można jej opowiadać o swoich problemach. Najbardziej podoba mi się jej elastyczność i kreatywność, zawsze znajdzie sposób, aby do konkretnego problemu podejść z innej strony. Wykorzystuje różnego rodzaju pomysły. Z (Panią) Beatą pracuje się chętnie, z poczuciem bezpieczeństwa i zrozumienia.
Klientka Urszula B.

 

Rekomenduję pracę z Beatą, ponieważ jest coachem niesamowicie wrażliwym i odważnym. Potrafi inspirować i dostrzegać sytuacje lub perspektywy, których nie byłam w stanie dostrzec. Jest zdeterminowana na poszukiwanie prawdy ale robi to z niezwykla delikatnością i swobodą. Jej radość życia, spontaniczne pomysły i dociekliwość inspiruje do zajrzenia w obszary trudne lub nieznane a determinacja w działaniu pomaga zrobić pierwszy krok w kierunku, w którym spoglądałam od jakiegoś czasu. Beatko Dziekuję:)
Katarzyna Pieciul DBM Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>